UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg jest rzeczywiście wyjątkiem w przeciwieństwie do wielu innych miast. Tutaj ludzie nie wstydzą się obnosić z Wyborczą.


Anuluj