UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niedługo moherki sie skończa. .. mam na myśli FANATYKÓW walczących o Radio tego złodzieja niczym niczym kibole na meczu LEGIA-arka

NAREŚ

Anuluj