120
15.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest wiec polityczny Kurskiego, nie djacie sobie zrobic wody z mózgu poraz kolejny temu farbowanemu lisowi!
Pikok+++ (2012.04.15)

info

0  
  0
dobrze że rydzykowi się wreszcie do tyłka dobrali jak chce nadawać niech płaci jak inni żaden z niego kapłan ni biznesmen ni polityk święte KROWY ja się tylko dziwię Kaczyńskiemu że nie zrobi w partii porządku bo wielu kwalifikuje się na leczenie psychiatryczne karierowicze bez wykształcenia
(2012.04.15)

info

0  
  0
ot durne ociemniałe berety, które nie potrafią samodzielnie myśleć. Oddać emeryturki ojczulkowi i won do domu!!!
litości (2012.04.15)

info

0  
  0
Nikt takiej nienawiści nie sieje, jak Niesiołowski i Palikot. A nikt Ci nie każe słuchac "rozmów". Tez jestem im przeciwny. Ale zarówno radio i tv przedstawiają wiele wartości narodowo-katolickich w przeciwieństwie do TVNu, czy Polsatu, gdzie dominują programy mało ambitne nie wymagające zastanowienia, czy zadumy. Ambitne kanały zostały zakodowane i tylko za pieniądze mozna mieć do nich dostęp, a starszych osób zwyczajnie na nie nie stać. Więc dajmy im ten jeden kanał katolicki. Ty i ja nie musimy tego oglądać. Mamy wolność wyboru. Więcej tolerancji dla starszych i chrześcijan w tym kraju.
Polska ponad wszystko (2012.04.15)

info

0  
  0
Po twarzach widać, że za jakieś 5 lat już może z połowa tej gawiedzi będzie nam dalej pokrzykiwać i pluć jadem. Takie jest odwieczne prawo natury, z czasem odejdą od nas i zapomnimy o kurskch i innych oślizłych typach. A wtedy z braku członków sekty niejaki Rydzyk będzie zmuszony ubrać cywilne ciuszki i kręcić jakiś normalny interes z tego co im wydarł. Ot i cała historyja.
Antyrydz (2012.04.15)

info

0  
  0
najgorsze sa prymitywy z PO - im dać bitwę na głosy i piwo w łapę - to jest szczyt szczęśliwości prostaków !
(2012.04.15)

info

0  
  0
a mnie śmieszy taki oto fakt, że na drodze krzyżowej ulicami miasta nie było nawet połowy frekwencji z tego marszu. ..
hazz (2012.04.15)

info

0  
  0
EEE Ćwoki z sami żądacie tolerancji to i wy macie ją okazywać wobec innych, nawet jak wam sie nie podobaja ich poglądy !
(2012.04.15)

info

0  
  0
Jest różnica pomiędzy poglądami, a podburzaniem i wykorzystywaniem czyjejś wiary i "starczej-naiwności" do własnych celów i nabijania kasy. .. ĆWOKU
(2012.04.15)

info

0  
  0
Nie rozumiem tych komentarzy. Świadczą one o braku tolerancji tych co piszą a wnioskuje z tego co pisza, ze sa to antyklerykałowie, zwolennicy Ruchu Palikota i innych antyklerykalnych organizacji. To byla legalna manifestacja i miala prawo manifestować. Ci ludzie maja prawo do TV TRWAM. A jeśli ktos nie chce jej oglądać to przymusu nie ma. Mnie to cieszy ze w Elblagu sa tez zwolennicy innych telewizji nie tylkoTVN. Jednomyślność juz mieliśmy i co z tego? Okazalo sie ze wielkie nic przyszedl rok 89 i bylo po jednomyslności i to dzięki wielu ludziom z tej manifestacji.
(2012.04.15)

info

0  
  0