UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co tutaj czytam to nie TV TRWAM czy RM sieje nienawiść tylko osoby piszące tutaj swoje komentarze. W manifestacji bralo 2 do 3 tys ludzi to dużo jak na takie powiatowe miasto Elblag. Ale w Olsztynie i tak byloby wiecej bo Elbląg Olsztynowi siega do kolan.


Anuluj