120
15.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Telewizja i radio katolickie powinno szerzyć wiarę!!!!! Budować w ludziach dobro i szacunek!!! Nie może być zgody na nawoływanie do nienawiści !!!!! Takie radio, które pod płaszczykiem KATOLICKIEGO nawołuje do braku poszanowania godności innych oraz do plucia na inne nacje -JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!!! Trzeba wreszcie coś z tym zrobić - czyli powiedzieć głośno -NIE !!!!! Nie można popierać zła, nawet jeśli jest ono w sutannie.
(2012.04.16)

info

0  
  0
ciekawe czy ci pierszoni interligents nie dostali ataku. .. .j**** ich
fdfd (2012.04.16)

info

0  
  0
Drogi rozkopane, a tu jeszcze zezwolono na przemarsz ulicami. Ja to bym ich tymi rozkopanymi puścił. Same "rynkersy" wesoło maszerowały popijając "geriavit pharmaton". Chętnie bym zobaczył ilu ludzi by poszło na marsz pod tytułem " ŻĄDAMY ZLIKWIDOWANIA RADYJA MARYJA I TV RYDZYK". Osobiście bym poszedł z całą rodziną:)
baridi (2012.04.16)

info

0  
  0
ha, na 19 zdjęciu Kurski wygląda zza CIEMNYCH MASS, ścichapęk, wiadomo czyja to sprawka, już nie PIS, a PJN
(2012.04.17)

info

0  
  0
@baridi - w czym problem - zorganizuj marsz i maszeruj. Ja ci nie zabraniam.
wolnoc Tomku w swoim domku (2012.04.17)

info

0  
  0
Nawet brodaty Urzędnik Pana Prezydenta Miasta - protestuje !. Co na to wszystko Prezydent !. Bezstronni urzędnicy miejscy manifestują w ten sposób swoje / oczywiste / sympatie PiS - owskie.
(2012.04.17)

info

0  
  0
Szkoda ze was tam nie było ja byłem w żółtym berecie jedyny odważny a wy gdzie w domu tak leniwiej?zapraszam do telewizji vectra czekam na komęty Ronin
(2012.04.17)

info

0  
  0
nadchodzi kres paligłupów ;) http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120416&typ=my&id=my03.txt jest nas coraz więcej :)
młody moher (2012.04.17)

info

0  
  0
Rozliczcie Kurskiego co on załatwił dla Elbląga ? Jakie są jego zasługi oprócz tego zidiociałego maszerowania!
diwa12 (2012.04.17)

info

0  
  0
Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać. Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki, dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci, dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo. Przy polskich drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie. Czy to możliwe? Udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce? Przecież Polacy to wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy. Musimy tylko wygrać te wybory"
hrabia George (2012.04.17)

info

0  
  0