A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Telewizja i radio katolickie powinno szerzyć wiarę!!!!! Budować w ludziach dobro i szacunek!!! Nie może być zgody na nawoływanie do nienawiści !!!!! Takie radio, które pod płaszczykiem KATOLICKIEGO nawołuje do braku poszanowania godności innych oraz do plucia na inne nacje -JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!!! Trzeba wreszcie coś z tym zrobić - czyli powiedzieć głośno -NIE !!!!!
Nie można popierać zła, nawet jeśli jest ono w sutannie.
ciekawe czy ci pierszoni interligents nie dostali ataku. .. .j**** ich
Drogi rozkopane, a tu jeszcze zezwolono na przemarsz ulicami. Ja to bym ich tymi rozkopanymi puścił. Same "rynkersy" wesoło maszerowały popijając "geriavit pharmaton". Chętnie bym zobaczył ilu ludzi by poszło na marsz pod tytułem " ŻĄDAMY ZLIKWIDOWANIA RADYJA MARYJA I TV RYDZYK". Osobiście bym poszedł z całą rodziną:)
ha, na 19 zdjęciu Kurski wygląda zza CIEMNYCH MASS, ścichapęk, wiadomo czyja to sprawka, już nie PIS, a PJN
@baridi - w czym problem - zorganizuj marsz i maszeruj. Ja ci nie zabraniam.
Nawet brodaty Urzędnik Pana Prezydenta Miasta - protestuje !. Co na to wszystko Prezydent !. Bezstronni urzędnicy miejscy manifestują w ten sposób swoje / oczywiste / sympatie PiS - owskie.
nadchodzi kres paligłupów ;) http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120416&typ=my&id=my03.txt jest nas coraz więcej :)
Rozliczcie Kurskiego co on załatwił dla Elbląga ? Jakie są jego zasługi oprócz tego zidiociałego maszerowania!
Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać.
Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki,
dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci,
dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo.
Przy polskich drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie.
Czy to możliwe? Udało się w Irlandii,
dlaczego ma nie udać się w Polsce?
Przecież Polacy to wielki i mądry naród.
Polskę też stać na swój cud gospodarczy.
Musimy tylko wygrać te wybory"