120
15.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W Polsce nagonka na kosciol i tepienie wiary katolickiej jest pierwszym etapem do islamizacji. Tak samo muzumanie zrobili we Francji, Belgii, Holandii, Danii, w Niemczech. .. etc. W latach 70-tych katolicka Europa zaczela sie kurczyc przez laicyzm i bezmyslna tolerancje. Europa zawsze bronila sie przed najazdem muzumanow, a jednak dala sie podejsc chorej tolerancji narzuconej przez liberalna polityke "nowoczesnego" zachodu. Nie mogli nas zgromic mieczem, to juz za niedlugi czas podbija nas demograficznie. Niebawem liczba islamistow w krajach zachodniej Europy osiagnie 50%, wtedy zaloza partie, wystawia swoich kandydatow na premiera, prezydenta i zaczna budowac prawo wedlug wlasnych doktryn. Rodowity mieszkaniec Europy nie bedzie mial juz nic o powiezenia. Przypomne ze srednio w UE w rodzinie muzumanskiej jest ponad 8 dzieci, a u rodowitego europejczyka 1,3!!! Realne prognozy mowia, ze za jedna, najdalej dwie dekady Europa bedzie islamska!!! Tak wiec dalej ulegajcie propagandzie mediow, plujcie na kosciol, przeklinajcie ksiezy katolickich, a niebawem bedziecie sie drapac w glowe i wspominac jak to dobrze bylo zyc w katolickim kraju, z kosciolem w poblizu. Bedziecie wracac wspomnieniami do wizyty ksiedza po koledzie, krzyza w szkole i lekcji religii. Europa juz przegrala, ale Polska jeszcze ma szanse, to ostatni bastion chrzescijanstwa na mapie Europy. Pomyslcie zanim bedzie za pozno.
hrabia George (2012.04.17)

info

0  
  0
A co to są "muzumanów"?
hę? (2012.04.17)

info

0  
  0
hrabio Ggeorge: Kościół w Polsce to nie tylko o. Rydzyk i jego telewizja, (którą należałoby traktować jako swego rodzaju przedsięwzięcie biznesowe) nie jedyna zresztą religina (myślę o kanale Religia TV obecnym w Vectrze). Jest jeszcze sporo hierarchów, którzy niespecjalnie przepadają za Trwamem. .. ) A jak się dobrze przyjrzeć to właśnie o. Rydzyk działa pośrednio na zniechęcanie ludzi do kościoła jako takeigo. .. .A jakby się jeszcze lepiej przyjrzeć to razem z Jarkierm działają w interesie neikoniecznie polskim - dzielenie Polaków na lepszych i gorszych zawsze było ulubioną zabawą - no kogo, hrabio????.
ket (2012.04.18)

info

0  
  0
niech mi ktoś wytłumaczyo co im chodzi tak naprawdę? Bo przeciez nie o obronę radia bo przecież nikt im go nie zabiera, telewizji też, nikt koncesji nie zabrał. Jednym z głównych kryteriów przyznania miejsca na multipleksie jest sytuacja finansowa. Dlategoż tejże koncesji rydzyk nie dostał. Ktoś pisał, że rydzyk mam mase pieniędzy, tak ma ale nieoficjalnie. Ostatnio czytałam artykuł w którym sam mówił, że nawet łóżko na którym spi nie jest jego, jest biedny jak koscielna mysz, tak samo jak jego spółka. Gdyby zachowywał się jak praworządny obywatel, nie ukrywał majątku, żeby nie płacić podatków czy kar nałozonych prawomocnymi wyrokami sądowymi nie byłoby problemu, miał by kasę miałby koncesję. A teraz winny jest rząd państwo i nieprawdziwi polacy, którzy chca zniszczyć katolików. Paranoja, a ludzie wierzą.
zdumiona (2012.04.18)

info

0  
  0
Komentarze masakra-widać tv dobrze banie czesze-dobra tvnowska szkoła-tam idzie ciemnogród a my to światli i postępowi. .. żal
Twoja Stara (2012.04.18)

info

0  
  0
Do "ket" i "zdumiona" - dobra rada WYŁĄCZ TVN i WŁĄCZ MYŚLENIE
hrabia GeorgeD (2012.04.18)

info

0  
  0
hrabia pełna zgoda - do zdumionej, kęta i im podobnych to faktycznie rada hrabiego jest nader celna WYŁĄCZCIE TVN I WŁĄCZCIE MYŚLENIE - to nie boli, a może wielu ludziom pomóc a jeśli jesteści tak mocno zdumieni tym co się dzieje, to powtórzę - obejrzyjcie nagrane na żywo komisje sejmowe i senackie ds. kultury (tej kultury POwskiej jak tam widać) w sprawie TV Trwam: http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=swd dworak (szef KRRiTV) powiedział, ze to, ze oni puszczają to na żywo, to jest to manipulacja TV Trwam - niech więc każdy teraz wie, co to znaczy manipulacja TV Trwam, bo manipulacja reżimowych mediów, to jest przeciwieństwo, czyli nie puszczanie materiału na żywo i własna obróbka według własnego poprawnie politycznego widzimisię...
młody moher (2012.04.18)

info

0  
  0
spojrzcie tylko na ich ryje. widac ze wyznawcy ojca wielkiego :P
ojciecMaly (2012.04.18)

info

0  
  0
hrabio george i młody moherze, specjalnie dla was cytat: "Kościół katolicki w Polsce, o czym przypomniał bp. .. .. nie ma oficjalnej telewizji. TV Trwam ma znacznie mniejsze prawa do nazywania siebie katolicką niż niewielkie rozgłośnie diecezjalne". To który z biskupów, jeszcze raz dla niekumatych: który z biskupów to powiedział, oficjalnie zresztą, no, który??? Może jemu też poradzicie włączenie myślenia???? Żałośni jesteście. .. .
ket (2012.04.18)

info

0  
  0
no ket podaj mądralo który? hehe Pieronek?; P no i podaj źródło - AHA MĄDRALO TYLKO CI PRZYPOMNE, ŻE RADA STAŁA EPISKOPATU POLSKI (A WIEC NIE JEDEN BISKUP) WYSŁAŁA STANOWISKO DO RZĄDU I KRRITV, ZE JEST ZANIEPOKOJONA POWIĘKSZAJACA SIĘ DYSKRYMINACJĄ KATOLICKIEJ TV TRWAM - i tyle w tym temacie ciemnoto ket, a jak ktoś jeszcze wyjedzie z jakimś pieronkiem to podaje od razu słowa Papieża Jana Pawła II - ". .. ja codziennie Bogu dziękuje, że jest takie radio, co sie nazywa Radio Maryja"
młody moher (2012.04.18)

info

0  
  0