UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drogi rozkopane, a tu jeszcze zezwolono na przemarsz ulicami. Ja to bym ich tymi rozkopanymi puścił. Same "rynkersy" wesoło maszerowały popijając "geriavit pharmaton". Chętnie bym zobaczył ilu ludzi by poszło na marsz pod tytułem " ŻĄDAMY ZLIKWIDOWANIA RADYJA MARYJA I TV RYDZYK". Osobiście bym poszedł z całą rodziną:)

baridi