UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze was tam nie było ja byłem w żółtym berecie jedyny odważny a wy gdzie w domu tak leniwiej?zapraszam do telewizji vectra czekam na komęty Ronin


Anuluj