UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze was tam nie było ja byłem w żółtym berecie jedyny odważny a wy gdzie w domu tak leniwiej?zapraszam do telewizji vectra czekam na komęty Ronin
Szkoda ze was tam nie było ja byłem w żółtym berecie jedyny odważny a wy gdzie w domu tak leniwiej?zapraszam do telewizji vectra czekam na komęty Ronin