UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Telewizja i radio katolickie powinno szerzyć wiarę!!!!! Budować w ludziach dobro i szacunek!!! Nie może być zgody na nawoływanie do nienawiści !!!!! Takie radio, które pod płaszczykiem KATOLICKIEGO nawołuje do braku poszanowania godności innych oraz do plucia na inne nacje -JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!!! Trzeba wreszcie coś z tym zrobić - czyli powiedzieć głośno -NIE !!!!! Nie można popierać zła, nawet jeśli jest ono w sutannie.