UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drogi rozkopane, a tu jeszcze zezwolono na przemarsz ulicami. Ja to bym ich tymi rozkopanymi puścił. Same "rynkersy" wesoło maszerowały popijając "geriavit pharmaton". Chętnie bym zobaczył ilu ludzi by poszło na marsz pod tytułem " ŻĄDAMY ZLIKWIDOWANIA RADYJA MARYJA I TV RYDZYK". Osobiście bym poszedł z całą rodziną:)

baridi

Anuluj