28
12.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przyjechali z urlopu i po co taka afere robić :D
Prracujacy (2012.04.12)

info

0  
  0
mjr Sucharsk jak rusek tu bedzie wkraczał z wojskami to NATo wysla note dyplomatyczna i pojda zjesc homara :) im polska lata i powiewa, widac to po wizach dla polakow jako scislych sojusznikow i pomocy wojskowej ( obdarowanie zlomem przechodzonym ktorego utylizacja by wiecej kosztowala )
(2012.04.12)

info

0  
  0
za te pieniadze co wywalane sa na misje mozna by bylo uracowac setki ludzi chorych na raka i pomagac chorym na stwardnienie rozsiane bo rzad na to nie ma pieniedzy ale by wywalic w bloto iraku i afganistanu to maja !
(2012.04.12)

info

0  
  0
Jak mnie pamięć nie myli to w '39 też polacy mieli pakty z Anglia i Francja. Faktycznie efekt ich działań był zaskakujący.
(2012.04.12)

info

0  
  0
@dgas. A co mnie Anglia? Ja mieszkam w Polsce
John Wayne (2012.04.12)

info

0  
  0
john nie zabieraj głosu bo co ty mozesz wiedziec. .. .jedz zobacz zmienisz zdanie. ..
sss (2012.04.12)

info

0  
  0
U mnie nie są na dzielnicy widziani żołnierze którzy byli w Iraku i Afganistanie. Raczej nie rozmawia się z nimi, stroni od kontrataków. Ale to tylko tu u mnie, może gdzie indziej jest inaczej
Kulokip (2012.04.12)

info

0  
  0
Jak nam ci muzułmanie bombki niedługo poślą to będziecie sami płakać i wasze dzieci też - tak jak teraz to się dzieje u nich. Pieniądze jak w otchłań idą, a jak dojdzie co do czego to Polsce nikt nie pomoże, na pewno nie Ameryka. .. .Polacy to jeszcze żyją czasami szlachty - lubią wymachiwać szabelkami za pieniadze które mogłyby iść na RATOWANIE KRAJU!!!
(2012.04.12)

info

0  
  0
Szkoda pieniędzy polskich podatników na cudze wojny
(2012.04.12)

info

0  
  0
wrócili mordercy na usługach rzadu. Jedne sie cieszy a drugi ginie. czyja smierc była była słuszniejsza? czyja polityka wazniejsza. .. .. smierc to smierc
(2012.04.12)

info

0  
  0