28
12.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
najemnicy i bandyci wrocili wyslijcie ich od razu na badania psychiatryczne nim kogos zamorduja
(2012.04.12)

info

0  
  0
wrocili mordercy ktorzy walczyli o rope dla amerykanow! a u nas paliwa wciaz drogie!!! dla szmalu polak zrobi wszystko
(2012.04.12)

info

0  
  0
ten na zdjeciu tak wyglada jak by tam whyski tańsza od wody była
(2012.04.13)

info

0  
  0
tak oto właśnie, po raz kolejny, dajemy się dym@ć przez Wielkiego Brata, rękami naszych chłopaków. .. smutno mi jak cholera.
były soldat (2012.04.13)

info

0  
  0
O! Kolejna transza weteranów i emerytów za nasze składki Zusowskie.
(2012.04.14)

info

0  
  0
nieroby, doją tylko nasze pieniądze, za komuny to czasami żołnierze most wybudowali, teraz to lenie
(2012.04.15)

info

0  
  0
To straszne - oni są dla niektórych głupków uważani za misjonarzy! Kiedyś były wyprawy krzyżackie, dużo nie zmieniło się w tym temacie.
(2012.04.15)

info

0  
  0
"Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i - jakoś to będzie! "
AborygenMiejscowy (2012.04.15)

info

0  
  0