A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
najemnicy i bandyci wrocili wyslijcie ich od razu na badania psychiatryczne nim kogos zamorduja
wrocili mordercy ktorzy walczyli o rope dla amerykanow! a u nas paliwa wciaz drogie!!! dla szmalu polak zrobi wszystko
ten na zdjeciu tak wyglada jak by tam whyski tańsza od wody była
tak oto właśnie, po raz kolejny, dajemy się dym@ć przez Wielkiego Brata, rękami naszych chłopaków. .. smutno mi jak cholera.
O! Kolejna transza weteranów i emerytów za nasze składki Zusowskie.
nieroby, doją tylko nasze pieniądze, za komuny to czasami żołnierze most wybudowali, teraz to lenie
To straszne - oni są dla niektórych głupków uważani za misjonarzy! Kiedyś były wyprawy krzyżackie, dużo nie zmieniło się w tym temacie.
"Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i - jakoś to będzie! "