UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za te pieniadze co wywalane sa na misje mozna by bylo uracowac setki ludzi chorych na raka i pomagac chorym na stwardnienie rozsiane bo rzad na to nie ma pieniedzy ale by wywalic w bloto iraku i afganistanu to maja !