UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
U mnie nie są na dzielnicy widziani żołnierze którzy byli w Iraku i Afganistanie. Raczej nie rozmawia się z nimi, stroni od kontrataków. Ale to tylko tu u mnie, może gdzie indziej jest inaczej
Kulokip
U mnie nie są na dzielnicy widziani żołnierze którzy byli w Iraku i Afganistanie. Raczej nie rozmawia się z nimi, stroni od kontrataków. Ale to tylko tu u mnie, może gdzie indziej jest inaczej
Kulokip