UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U mnie nie są na dzielnicy widziani żołnierze którzy byli w Iraku i Afganistanie. Raczej nie rozmawia się z nimi, stroni od kontrataków. Ale to tylko tu u mnie, może gdzie indziej jest inaczej

Kulokip

Anuluj