UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mjr Sucharsk jak rusek tu bedzie wkraczał z wojskami to NATo wysla note dyplomatyczna i pojda zjesc homara :) im polska lata i powiewa, widac to po wizach dla polakow jako scislych sojusznikow i pomocy wojskowej ( obdarowanie zlomem przechodzonym ktorego utylizacja by wiecej kosztowala )


Anuluj