UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mjr Sucharsk jak rusek tu bedzie wkraczał z wojskami to NATo wysla note dyplomatyczna i pojda zjesc homara :) im polska lata i powiewa, widac to po wizach dla polakow jako scislych sojusznikow i pomocy wojskowej ( obdarowanie zlomem przechodzonym ktorego utylizacja by wiecej kosztowala )