UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mjr Sucharsk jak rusek tu bedzie wkraczał z wojskami to NATo wysla note dyplomatyczna i pojda zjesc homara :) im polska lata i powiewa, widac to po wizach dla polakow jako scislych sojusznikow i pomocy wojskowej ( obdarowanie zlomem przechodzonym ktorego utylizacja by wiecej kosztowala )