A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jejku, ludzie, skad w was tyle zawiści i jadu?
Pożalić to ja się mogę u psychologa w 11o Szpitalu Wojskowym, bo psychiatrii już w Wojewódzkim niema
A jajajajaj jak pięknie było!!!
noo 12000 miesięcznie plus 7 na finansowanie biura :)
nie no z tym jarkiem to nie przesadzaj - z deszczu pod rynnę:) Kazdy tylko nie PO i PIS
Macie rację że bawią się za nasze pieniądze, a jak potrzeba nam pomóc to nie mają dla nas czasu. Najlepiej czekać do lekarza specjalisty parę miesięcy. Zrobili by pogotowie stomatologiczne ale co ich ludzie obchodzą
Oliwierek - kolejny młody pasożyt. Wszędzie się wkręci. Teraz lata przy Gelert, ale jak podłapie lepszą fuchę, konpe w d. .. panią posłankę.
Czy szanowni Państwo z PO nie zauważyli, że jest żałoba narodowa? Nie czas na uroczyste otwarcia i uśmiechy na twarzach. Mało poprawne zachowanie.
Oliwiera nie widać, chyba mama go nie puściła; )