53
06.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jejku, ludzie, skad w was tyle zawiści i jadu?
palykot (2012.03.06)

info

0  
  0
Pożalić to ja się mogę u psychologa w 11o Szpitalu Wojskowym, bo psychiatrii już w Wojewódzkim niema
(2012.03.06)

info

0  
  0
A jajajajaj jak pięknie było!!!
(2012.03.06)

info

0  
  0
noo 12000 miesięcznie plus 7 na finansowanie biura :)
wetr (2012.03.06)

info

0  
  0
nie no z tym jarkiem to nie przesadzaj - z deszczu pod rynnę:) Kazdy tylko nie PO i PIS
(2012.03.06)

info

0  
  0
Penkalski odstawia szopki na radzie miasta, ale tu widac ze to dobry znajomek PO. niepokajacy jest tez fakt ze widze tam w tle dorastajace mlode pasozyty z mlodziezowki PO. mi byloby wstyd pokazac sie na zdjeciu z okupantem w jego biurze
(2012.03.06)

info

0  
  0
Macie rację że bawią się za nasze pieniądze, a jak potrzeba nam pomóc to nie mają dla nas czasu. Najlepiej czekać do lekarza specjalisty parę miesięcy. Zrobili by pogotowie stomatologiczne ale co ich ludzie obchodzą
(2012.03.06)

info

0  
  0
Oliwierek - kolejny młody pasożyt. Wszędzie się wkręci. Teraz lata przy Gelert, ale jak podłapie lepszą fuchę, konpe w d. .. panią posłankę.
herszt (2012.03.06)

info

0  
  0
Czy szanowni Państwo z PO nie zauważyli, że jest żałoba narodowa? Nie czas na uroczyste otwarcia i uśmiechy na twarzach. Mało poprawne zachowanie.
pipkagrochowa (2012.03.06)

info

0  
  0
Oliwiera nie widać, chyba mama go nie puściła; )
pikids (2012.03.06)

info

0  
  0