UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Macie rację że bawią się za nasze pieniądze, a jak potrzeba nam pomóc to nie mają dla nas czasu. Najlepiej czekać do lekarza specjalisty parę miesięcy. Zrobili by pogotowie stomatologiczne ale co ich ludzie obchodzą