UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Macie rację że bawią się za nasze pieniądze, a jak potrzeba nam pomóc to nie mają dla nas czasu. Najlepiej czekać do lekarza specjalisty parę miesięcy. Zrobili by pogotowie stomatologiczne ale co ich ludzie obchodzą