UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Penkalski odstawia szopki na radzie miasta, ale tu widac ze to dobry znajomek PO. niepokajacy jest tez fakt ze widze tam w tle dorastajace mlode pasozyty z mlodziezowki PO. mi byloby wstyd pokazac sie na zdjeciu z okupantem w jego biurze