UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy szanowni Państwo z PO nie zauważyli, że jest żałoba narodowa? Nie czas na uroczyste otwarcia i uśmiechy na twarzach. Mało poprawne zachowanie.

pipkagrochowa

Anuluj