UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy szanowni Państwo z PO nie zauważyli, że jest żałoba narodowa? Nie czas na uroczyste otwarcia i uśmiechy na twarzach. Mało poprawne zachowanie.
pipkagrochowa
Czy szanowni Państwo z PO nie zauważyli, że jest żałoba narodowa? Nie czas na uroczyste otwarcia i uśmiechy na twarzach. Mało poprawne zachowanie.
pipkagrochowa