31
04.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sam się w. .. .
(2012.03.04)

info

0  
  0
Ładnie to ująłeś. .. ale to nie pierwszy gorący kartofel Pani Aleksandrowicz. .. a konsekwencji jak na razie żadnych, za to ma nieustające zaufanie coach'a. ..
kiboc z dala (2012.03.04)

info

0  
  0
Hmm. Ostatnio przekonywałem kolegę, że w tym roku Start się odrodzi. W końcu z 9 spotkań rozegranych w 2012 wygrał 6 i pierwsza runda zaważyła że nie grają w play-off. Przekonywałem, że warto kibicować dziewczyną. Miałem go zabrać na dzisiejsze spotkanie, w końcu nowy kibic zawsze się przyda. Dopadła mnie jednak grypa i może to i lepiej, bo chłopina by się zniechęcił. Ciekawe kogo teraz za tą porażką trener będzie obwiniał? Pewnie parkiet był ślizgi :) Chyba, że wycofanie II zespołu z I ligi nie było przypadkowe, bo po takim meczu bliżej nam do zaplecza ekstraklasy. ..
realista79 (2012.03.04)

info

0  
  0
Start ma Zarząd. A więc ruch panowie po Waszej stronie. Bardzo skromnego celu nie osiągnęliście. Obiecywaliście, że gra w play-off będzie lepsza. Myślał indyk o niedzieli. Nie ma play-off. Jest gra o honor a i tego widać brakuje. No, ale za rok będzie dużo lepiej! Tylko kto w to uwierzy?
(2012.03.04)

info

0  
  0
Zawsze. .. prawdziwi kibice! Sam mecz wyglądał tak jakby nie było już o co grać. .. Grajcie więc dla nas. .. kibiców! Grajcie o honor - do końca!
(2012.03.04)

info

0  
  0
Normalny cyrk, a kulminacją programu był numer życia Pani Aleksandrowicz, której piłka pomyliła się z gorącym kartoflem. Ja rozumiem, że nie ma już o co grać, ale nie jestem pewien czy tak samo myśli Zarząd, wobec czego konsekwencje wobec niektórych cyrkówek mogą być przykre.
hd (2012.03.04)

info

0  
  0
łosiu, który wypisujesz te głupoty o Olimpii. Start w tym sezonie ma większą publiczność na meczach od Olimpii
(2012.03.04)

info

0  
  0
Przy dobrej grze jest całkowicie obojętne sędziowanie i winy nie mogą ponosić właśnie sędziowie. Zespół Startu jest zdecydowanie chimerycznym i nie potrafi profesjonalnie się zmobilizować na istotne dla układu tabeli mecze. Czego świadkami właśnie jesteśmy po wczorajszym meczu, który na pewno odbije się bardzo negatywnie na całym układzie tabeli. Baraże jak widzimy będą raczej pewne co może doprowadzić do czarnego scenariusza na końcu. Trudnym jest jednoznacznie określić kto jest tak do końca winny za takie wyniki czy zawodniczki czy może działacze wspólnie z trenerem. Frazesy Bajczyka jak widzimy nie wspierają nas kibiców do dopingu, a raczej pozbawiają kasy w kieszeni co również odbije się w przyszłości i jest to pewne jak kropka nad " i ". Oby nam kibicom nie wyszło to dyrektorowanie bokiem zważywszy jak przypomnimy sobie jego próby wskoczenia na stołek ( przed laty) na dyrektora PUP-u. Dziwnym jest, że przy wyborze na stołek do zarządu nie bierze się pod uwagę aspektów czysto sportowych z historii życia owego działacza.
(2012.03.04)

info

0  
  0
Oczywiście winny jest Bajczyk. .. każdy widział co robił na boisku. .. jak grał. .. w ogóle nie było go widać, bez kondycji, a i technicznie do d. .. y! Ten intratny stołek w EKS marzył mu się pewnie od lat. .. Kasa jaką tera z trzepie z tej posady jest niewyobrażalna. .. podobnie forsiasta funkcja Dyrektora marzyła mu się w PUP. .. ha ha ha. .. Trzeba być małym człowiekiem, żeby zniżać się do takiego poziomu dyskusji. ..
(2012.03.04)

info

0  
  0
Działaczem nikt się nie rodzi - tak jak i rozumu niektórym nie przybywa z każdym durnym postem :P
(2012.03.04)

info

0  
  0