UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hmm. Ostatnio przekonywałem kolegę, że w tym roku Start się odrodzi. W końcu z 9 spotkań rozegranych w 2012 wygrał 6 i pierwsza runda zaważyła że nie grają w play-off. Przekonywałem, że warto kibicować dziewczyną. Miałem go zabrać na dzisiejsze spotkanie, w końcu nowy kibic zawsze się przyda. Dopadła mnie jednak grypa i może to i lepiej, bo chłopina by się zniechęcił. Ciekawe kogo teraz za tą porażką trener będzie obwiniał? Pewnie parkiet był ślizgi :) Chyba, że wycofanie II zespołu z I ligi nie było przypadkowe, bo po takim meczu bliżej nam do zaplecza ekstraklasy. ..

realista79