UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy dobrej grze jest całkowicie obojętne sędziowanie i winy nie mogą ponosić właśnie sędziowie. Zespół Startu jest zdecydowanie chimerycznym i nie potrafi profesjonalnie się zmobilizować na istotne dla układu tabeli mecze. Czego świadkami właśnie jesteśmy po wczorajszym meczu, który na pewno odbije się bardzo negatywnie na całym układzie tabeli. Baraże jak widzimy będą raczej pewne co może doprowadzić do czarnego scenariusza na końcu. Trudnym jest jednoznacznie określić kto jest tak do końca winny za takie wyniki czy zawodniczki czy może działacze wspólnie z trenerem. Frazesy Bajczyka jak widzimy nie wspierają nas kibiców do dopingu, a raczej pozbawiają kasy w kieszeni co również odbije się w przyszłości i jest to pewne jak kropka nad " i ". Oby nam kibicom nie wyszło to dyrektorowanie bokiem zważywszy jak przypomnimy sobie jego próby wskoczenia na stołek ( przed laty) na dyrektora PUP-u. Dziwnym jest, że przy wyborze na stołek do zarządu nie bierze się pod uwagę aspektów czysto sportowych z historii życia owego działacza.