UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście winny jest Bajczyk. .. każdy widział co robił na boisku. .. jak grał. .. w ogóle nie było go widać, bez kondycji, a i technicznie do d. .. y! Ten intratny stołek w EKS marzył mu się pewnie od lat. .. Kasa jaką tera z trzepie z tej posady jest niewyobrażalna. .. podobnie forsiasta funkcja Dyrektora marzyła mu się w PUP. .. ha ha ha. .. Trzeba być małym człowiekiem, żeby zniżać się do takiego poziomu dyskusji. ..