UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmm. Ostatnio przekonywałem kolegę, że w tym roku Start się odrodzi. W końcu z 9 spotkań rozegranych w 2012 wygrał 6 i pierwsza runda zaważyła że nie grają w play-off. Przekonywałem, że warto kibicować dziewczyną. Miałem go zabrać na dzisiejsze spotkanie, w końcu nowy kibic zawsze się przyda. Dopadła mnie jednak grypa i może to i lepiej, bo chłopina by się zniechęcił. Ciekawe kogo teraz za tą porażką trener będzie obwiniał? Pewnie parkiet był ślizgi :) Chyba, że wycofanie II zespołu z I ligi nie było przypadkowe, bo po takim meczu bliżej nam do zaplecza ekstraklasy. ..
realista79