UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Start ma Zarząd. A więc ruch panowie po Waszej stronie. Bardzo skromnego celu nie osiągnęliście. Obiecywaliście, że gra w play-off będzie lepsza. Myślał indyk o niedzieli. Nie ma play-off. Jest gra o honor a i tego widać brakuje. No, ale za rok będzie dużo lepiej! Tylko kto w to uwierzy?


Anuluj