UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście winny jest Bajczyk. .. każdy widział co robił na boisku. .. jak grał. .. w ogóle nie było go widać, bez kondycji, a i technicznie do d. .. y! Ten intratny stołek w EKS marzył mu się pewnie od lat. .. Kasa jaką tera z trzepie z tej posady jest niewyobrażalna. .. podobnie forsiasta funkcja Dyrektora marzyła mu się w PUP. .. ha ha ha. .. Trzeba być małym człowiekiem, żeby zniżać się do takiego poziomu dyskusji. ..


Anuluj