UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakim cudem jesli zakladajac ze kierowca Volvo wymusil pierwszenstwo doszlo do zerzenia czolowego??? Oto pytanie do elblaskiej "policji" :) Gratuluje trafnej interpretacji zdarzen Panu komisarzowi. .. a moze sugerowal sie tylko wersja tego pożal sie Boze kierowcy bmw bo w koncu przyjechal z Anglii :D Dodam tylko ze kierowca volvo jezdzi kilkadziesiat lat bez zadnego zdarzenia drogowego i jest posiadaczem odznaki wzorowego kierowcy i co do jego umiejetnosci prowadzenia auta nie mam zadnych watpliwosci natomisat mam watpliwosc co do poziomu inteligencji idiiotow wypisujacych te brednie na temat kierowcy volvo. Mam nadzieje i apeluje do wymiaru sparwiedliwosci aby starannie zintepretowal to zdarzenie bo przez nieuwage i brak doswiadczenia przybysza z Anglii moglo dojsc do wiekszej tragedii.