UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bylem jednym z pierwszych nadjezdzajacych kierowcow wcale tak szybko sluzby ratownicze nie przyjechaly to bylo okolo 20 min, pojazd BMW zaczal sie palic ja go wlasnorecznie ugasilem bo jezeli bym tego nie zrobil to sluzby nie mialy co robic, pierwsza na miejscu byla Policja potem straz a na koncu karetki, takze jak by nas nie bylo to by sploneli zywcem.
kierowca