A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O godz. 23.40 wyleciał z WSZ helikopter do Gdańska - pewnie jakaś nerka z odzysku. .. .
Wlazl kotek. .na plotek. .
Oj chyba nie zamrugal. .
=D
Lol, W krasnym lesie z okna to widziałam, jak jechały 2 straże 2 policje i 4 karetki. loool
coś nowego. ; d
zabrać prawo jazdy za takie wymuszenie strach takiemu dać rowerek a co dopiero samochód
A z jaką prędkością jechało t5o BMW ? Ze 100 zapewne nie schodziło.
volvo mimo wieku mocniejsze od wieśniackiego bmw hahah, ale swoją drogą bmw pewnie jechał szybko, bo kozak angol i jeszcze taka moc to wniosek jest jeden
Kolego BMW Jest bezpieczniejsze od Volvo, pragnę zauważyć, że buma dodatkowo zahaczyło o drzewo.
Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia Kierowcy i pasażerki bmw.
Nudzą mnie już te głupkowate komentarze na temat bmw, darujcie sobie Polaczki :] tak będzie lepiej dla wszystkich
To że BMW jest mocniej rozbite nie znaczy że jest gorsze bo całą energię uderzenia pochłonęła strefa zgniotu i większość siły nie przeniosła się na pasażerów jak w VOLVO.
ooo polski anglyk, pewnie chciał popisówke strzelic i nie wyszło hahahahaha teraz bedzie musiał odrabiac kolejne 10 lat na zmywaku
Jak "anglik" to ciekawe kto zapłaci za leczenie ?