76
02.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O godz. 23.40 wyleciał z WSZ helikopter do Gdańska - pewnie jakaś nerka z odzysku. .. .
karramba (2012.03.02)

info

0  
  0
Wlazl kotek. .na plotek. . Oj chyba nie zamrugal. . =D
(2012.03.03)

info

0  
  0
Lol, W krasnym lesie z okna to widziałam, jak jechały 2 straże 2 policje i 4 karetki. loool coś nowego. ; d
Nikoo . ; d (2012.03.03)

info

0  
  0
zabrać prawo jazdy za takie wymuszenie strach takiemu dać rowerek a co dopiero samochód
(2012.03.03)

info

0  
  0
A z jaką prędkością jechało t5o BMW ? Ze 100 zapewne nie schodziło.
(2012.03.03)

info

0  
  0
volvo mimo wieku mocniejsze od wieśniackiego bmw hahah, ale swoją drogą bmw pewnie jechał szybko, bo kozak angol i jeszcze taka moc to wniosek jest jeden
jsdk (2012.03.03)

info

0  
  0
Kolego BMW Jest bezpieczniejsze od Volvo, pragnę zauważyć, że buma dodatkowo zahaczyło o drzewo. Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia Kierowcy i pasażerki bmw. Nudzą mnie już te głupkowate komentarze na temat bmw, darujcie sobie Polaczki :] tak będzie lepiej dla wszystkich
kierobmw (2012.03.03)

info

0  
  0
To że BMW jest mocniej rozbite nie znaczy że jest gorsze bo całą energię uderzenia pochłonęła strefa zgniotu i większość siły nie przeniosła się na pasażerów jak w VOLVO.
uyt (2012.03.03)

info

0  
  0
ooo polski anglyk, pewnie chciał popisówke strzelic i nie wyszło hahahahaha teraz bedzie musiał odrabiac kolejne 10 lat na zmywaku
buahehehe (2012.03.03)

info

0  
  0
Jak "anglik" to ciekawe kto zapłaci za leczenie ?
(2012.03.03)

info

0  
  0