UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakim cudem jesli zakladajac ze kierowca Volvo wymusil pierwszenstwo doszlo do zerzenia czolowego??? Oto pytanie do elblaskiej "policji" :) Gratuluje trafnej interpretacji zdarzen Panu komisarzowi. .. a moze sugerowal sie tylko wersja tego pożal sie Boze kierowcy bmw bo w koncu przyjechal z Anglii :D Dodam tylko ze kierowca volvo jezdzi kilkadziesiat lat bez zadnego zdarzenia drogowego i jest posiadaczem odznaki wzorowego kierowcy i co do jego umiejetnosci prowadzenia auta nie mam zadnych watpliwosci natomisat mam watpliwosc co do poziomu inteligencji idiiotow wypisujacych te brednie na temat kierowcy volvo. Mam nadzieje i apeluje do wymiaru sparwiedliwosci aby starannie zintepretowal to zdarzenie bo przez nieuwage i brak doswiadczenia przybysza z Anglii moglo dojsc do wiekszej tragedii.