A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widziałam te karetki jak jechały, a potem jak wracały. To było coś
o jaaaaa, no i?
EEE na biednych nie trafiło
Nie ma czym się przejmować wyklepie się :) będa jak z salony wyglądały
gdzie bmw i tumany tam wypadki
i rozbily gamonie bmw z wypozyczalni
te bmw na Angielskiech blachach mnie dziś wyprzedało na drodze z Malborka. Wyprzedził przede mną dwie osobówki, mnie i ciężarówkę w miejscu zabudowanym, po podwójnej ciągłej, przed zakrętem. I jego prędkość nie wynosiła 50km/h Więc musiał posuwać jak idiota :)
Więcej za angola weźmie z oc volvo niż na allegro.
Kierowcy z BMW pewnie strony drogi sie pomyliły bo z tego co widać na zdjęciach anglik
i poszpanowal na polskich drogach, angielskie klamoty powinny mic zakaz wiazdu do polski, siada pozniej taki na miejsce pasazera i jedzie jak jakis uposledzony, a pozniej sa tego efekty jak w tym przypadku