UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolego BMW Jest bezpieczniejsze od Volvo, pragnę zauważyć, że buma dodatkowo zahaczyło o drzewo. Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia Kierowcy i pasażerki bmw. Nudzą mnie już te głupkowate komentarze na temat bmw, darujcie sobie Polaczki :] tak będzie lepiej dla wszystkich

kierobmw

Anuluj