UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolego BMW Jest bezpieczniejsze od Volvo, pragnę zauważyć, że buma dodatkowo zahaczyło o drzewo. Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia Kierowcy i pasażerki bmw. Nudzą mnie już te głupkowate komentarze na temat bmw, darujcie sobie Polaczki :] tak będzie lepiej dla wszystkich
kierobmw