O godz. 23.40 wyleciał z WSZ helikopter do Gdańska - pewnie jakaś nerka z odzysku. .. .karramba
O godz. 23.40 wyleciał z WSZ helikopter do Gdańska - pewnie jakaś nerka z odzysku. .. .