UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolego BMW Jest bezpieczniejsze od Volvo, pragnę zauważyć, że buma dodatkowo zahaczyło o drzewo. Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia Kierowcy i pasażerki bmw. Nudzą mnie już te głupkowate komentarze na temat bmw, darujcie sobie Polaczki :] tak będzie lepiej dla wszystkich

kierobmw