UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wszystkim polecam zajęcia z Panem Wojtkiem. Trener z prawdziwego zdarzenia. Takich już ze świecą szukać. Warto, aby władze miasta zainteresowały się jego działaniami. Pamiętajcie Drodzy Urzędnicy, że nie Ci, którzy najbliżej was siedzą i uśmiechają się są warci waszego wsparcia. Przy następnej Gali Sportu zauważcie działania takich jak Pan Wojtek. Pomysł, aby promować Elbląg jak miasto przyjazne niepełnosprawnym (mamy Atak, teraz wychodzi na światło dzienne działalność judo) też warty rozpropagowania.

judofan

Anuluj