UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo lepiej nagradzac ludzi zdrowych i "pieknych" nie wiadomo jakimi nagrodami, zapraszac na gale i lansowac sie z tego ze Elbląg ma świetną kadre sportowcow. .. Nie twierdze, że np. nasza karateczka nie zasługuje na nagrode i uznanie, ale chyba przyznacie mi racje ze zdrowemu czlowiekowi jest o wiele latwiej osiagnac sukces. Musimy być dumni również i z tych sportowców którzy jak widać są w cieniu a i tak przynoszą nam dumę. Chyba sprawiedliwiej byłoby dać tym ludziom troszke wiecej kaski. Należy sie im o wiele bardziej niż pozosatłym!!

dagmara