UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem pełen podziwu dla Pana trenera i dla tych sportowców. Sport to coś co kształtuje ciało i charakter człowieka - wiem o tym z autopsji. Moim sąsiadem jest jeden z podopiecznych tej sekcji judo, z czego jestem bardzo dumny. Życzę jak najwięcej wytrwałości w treningach i nie poddawania się, mimo że czasem jest bardzo ciężko i zwyczajnie nie chce się iść na trening.
OskarWiejska