UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ze wszystkim się zgadzam i popieram bardzo tylko jest jeden wyjątek nazywanie pani Beaty Strehlau "Pomocną duszą" to duże naduzycie. Prawda?

hihi

Anuluj