UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ze wszystkim się zgadzam i popieram bardzo tylko jest jeden wyjątek nazywanie pani Beaty Strehlau "Pomocną duszą" to duże naduzycie. Prawda?
hihi
Ze wszystkim się zgadzam i popieram bardzo tylko jest jeden wyjątek nazywanie pani Beaty Strehlau "Pomocną duszą" to duże naduzycie. Prawda?
hihi