UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przegrała i sytuacja najprawdopodobniej tak się ułoży, że wygrana w Jeleniej da nam ósme miejsce. Przy dużej sensacji i pokonaniu także Zagłębia jest szansa nawet na miejsce szóste. To takie gdybanie, ale jest teraz szansa żeby szczęściu pomóc. PS. Z tymi karnymi to faktycznie trzeba coś zrobić, bo zabrakło Edzi i nie ma komu ich wykonywać. Sądej porażka, Janaczek dość haruje na boisku żeby jeszcze miała je rzucać, może jednak Wasak?
hd