UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stara prawda głosi, że mecze w piłce ręcznej wygrywa się obroną i Start w dwóch meczach ostatnich to potwierdził. Pierwsza połowa taka sobie, ale raczej na własne życzenie(zmarnowane karne, setki i dużo szczęścia Ruchu przy dobitkach), w drugiej przycisnęły właśnie w defensywie i na Ruch wystarczyło. Młoda Szlija dała się bodajże tylko dwa razy objechac Kindze, brawa dla niej. Wygrywamy dwumecze z mocnymi średniakami czwórką, piątką zawodniczek, po rozsądnych wzmocnieniach w przyszłym sezonie możemy walczyć o medale.

hd