UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem na meczu. Wygrana cieszy ale nie do końca. Po co w zespole trzy kołowe i do tego mało skuteczne. Czyżby te zawodniczki i inne nie oglądały mistrzostw europy mężczyzn. Tam pokazywano wręcz szkolne rozwiązania. Tylko je kopiować skutecznie. Panie Gościński trzeba szukać armat z drugiej linii. Pani Wolska z całym szacunkiem dla jej umiejętności, powinna chyba zmienić dyscyplinę na np. "zapasy" albo zacząć myśleć na boisku. Potwierdza to trzy albo czterokrotne nieskuteczne wykonywanie rzutu wolnego przypominającego walenie głową w mur. , wchodzenie w bezpośredni kontakt z zawodniczkami Ruchu co zawsze kończyło się wolnym. Za skandal na tym poziomie rozgrywek uważam niestateczne próby przelobowania bramkarki Ruchu. Kto w Starcie ma wykonywać rzutu karne? Na tym polu kompletny marazm. Udowodniła to dobitnie Polenz, której rzuty były skuteczne. Pomimo tych słów krytyki wierzę w zespól Startu. Myślę, że w najbliższą sobotę pokaże mistrzyniom Polski wilczy pazur i tanio nie sprzeda skóry. Każdy zespół jest do ogrania i leży w zasięgu Startu czego mogłem niejednokrotnie doświadczyć na własne oczy. Pozdrawiam zawodniczki i wiernych kibiców.