UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przegrała i sytuacja najprawdopodobniej tak się ułoży, że wygrana w Jeleniej da nam ósme miejsce. Przy dużej sensacji i pokonaniu także Zagłębia jest szansa nawet na miejsce szóste. To takie gdybanie, ale jest teraz szansa żeby szczęściu pomóc. PS. Z tymi karnymi to faktycznie trzeba coś zrobić, bo zabrakło Edzi i nie ma komu ich wykonywać. Sądej porażka, Janaczek dość haruje na boisku żeby jeszcze miała je rzucać, może jednak Wasak?

hd