UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gratulacje. tylko tak dalej. .. . szkoda jednak punktów z 1 rundy, teraz byłoby spokojniej. ale jedziemy do przodu :)

uzi

Anuluj