41
03.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chociaż kler normalny. Nikt nie chciał przyjść tylko ksiądz emeryt? Wypadało zaprosić przynajmniej proboszcza z pobliskiej katedry. Pewnie mądry chłop i nie chciał uczestniczyć w tym skeczu?
Pobożny Jan (2012.02.04)

info

0  
  0
Chcecie żeby prezydent sprowadzał inwestycje do 3lblaga, ale jak jest na otwarciu jakiejś inwestycji, to źle? O co wam chodzi ludzie?
rioDj (2012.02.04)

info

0  
  0
a kto przyjedzie do tego smutnego jak. .. miasta. Kilku Niemców? Ten hotel nawet na utrzymanie nie zarobi a co z zyskami? Co z tego beda mieli mieszkancy miasta? Za ta kase lepiej przytulek dla biednych wybudowaliby. Tam basen nie bylby potrzebny a raczej łaźnia i kuchnia zeby im troche cieplej zupy ugotowac i dac w te mrozy.
(2012.02.04)

info

0  
  0
Dopóki atakują nas siarczyste mrozy można uczynić w tym hotelu czasową noclegownię dla bezdomnych.
(2012.02.04)

info

0  
  0
to teraz Walentynowicza trzeba doprosić do Rady Menadżerów koniecznie by radą służył
(2012.02.04)

info

0  
  0
za huczne to ono nie było, chyba kasy nie stykło
(2012.02.04)

info

0  
  0
JAd płynie, masakra jak was zazdrość zżera, nie byłoby hotelu to byście pisali co to za miasto ze nawet 4*hotelu nie ma. .. Nie, nie jestem i nie byłem za Peło
'44 (2012.02.04)

info

0  
  0
obludą zajechało z tym kropidłem ile skasowali za namaszczenia?
(2012.02.04)

info

0  
  0
Dla przypomnienia-ACTA jest traktatem handlowym narzuconym przez USA, na warunkach USA. Nacisk jest wręcz fizycznie odczuwalny. Jak wiemy, ACTA dotyczy przeciwdziałania rozpowszechniania podróbek nie tylko w internecie, ale przede wszystkim w świecie realnym. ACTA będą miały zastosowanie wszędzie tam, gdzie zostanie naruszona zasada rzekomej oryginalności. Narzuci to rozprowadzanie produktów opartych na konkretnych patentach. Do czego zmierzam? Otóż ACTA nakładają na sygnatariuszy stosowanie wyrobów, które są poparte patentami zarejestrowanymi przez wielkie korporacje zachodu (czytaj USA). A dlaczego? Bo nie mamy własnych, które mogłyby konkurować z tamtymi. To od razu eliminuje konkurencję krajów rozwijających się, takich jak Polska. Nie będziemy mogli niczego wyprodukować bez kupna licencji od korporacji zachodnich, inaczej będziemy odpowiadać za podrabianie. Będziemy biedni, ponieważ licencje są tak drogie, że nie sprzedamy niczego taniej od nich.
(2012.02.04)

info

0  
  0
żona pewnego działacza PO widoczna na zdjęciach powinna dostać specjalną nagrodę za promowanie koloru różowego na elbląskich salonach wyznaczając nowy standard estetyki w modzie kobiecej
(2012.02.04)

info

0  
  0