UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a kto przyjedzie do tego smutnego jak. .. miasta. Kilku Niemców? Ten hotel nawet na utrzymanie nie zarobi a co z zyskami? Co z tego beda mieli mieszkancy miasta? Za ta kase lepiej przytulek dla biednych wybudowaliby. Tam basen nie bylby potrzebny a raczej łaźnia i kuchnia zeby im troche cieplej zupy ugotowac i dac w te mrozy.


Anuluj