UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
JAd płynie, masakra jak was zazdrość zżera, nie byłoby hotelu to byście pisali co to za miasto ze nawet 4*hotelu nie ma. .. Nie, nie jestem i nie byłem za Peło
'44
JAd płynie, masakra jak was zazdrość zżera, nie byłoby hotelu to byście pisali co to za miasto ze nawet 4*hotelu nie ma. .. Nie, nie jestem i nie byłem za Peło
'44