UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JAd płynie, masakra jak was zazdrość zżera, nie byłoby hotelu to byście pisali co to za miasto ze nawet 4*hotelu nie ma. .. Nie, nie jestem i nie byłem za Peło

'44

Anuluj