UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcecie żeby prezydent sprowadzał inwestycje do 3lblaga, ale jak jest na otwarciu jakiejś inwestycji, to źle? O co wam chodzi ludzie?

rioDj

Anuluj