UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcecie żeby prezydent sprowadzał inwestycje do 3lblaga, ale jak jest na otwarciu jakiejś inwestycji, to źle? O co wam chodzi ludzie?
rioDj
Chcecie żeby prezydent sprowadzał inwestycje do 3lblaga, ale jak jest na otwarciu jakiejś inwestycji, to źle? O co wam chodzi ludzie?
rioDj