UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a kto przyjedzie do tego smutnego jak. .. miasta. Kilku Niemców? Ten hotel nawet na utrzymanie nie zarobi a co z zyskami? Co z tego beda mieli mieszkancy miasta? Za ta kase lepiej przytulek dla biednych wybudowaliby. Tam basen nie bylby potrzebny a raczej łaźnia i kuchnia zeby im troche cieplej zupy ugotowac i dac w te mrozy.